Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX

Kwiaciarnia Laura - Kraków

Szczegóły: telefon609 708 244
W koszyku: 0
28-07-2021 Imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli
Panel klienta
Terminy i warunki dostawy

Dostawa standardowa

 

Zamówienia złożone do godz. 21:00 przez stronę internetową lub mailem realizujemy w dniu następnym bądź w innym wskazanym przez Państwa dniu.

Zamówienia z terminem doręczenia w sobotę i niedzielę przyjmowane są do godz. 21:00 w piątek.


Zamówienia można również składać telefonicznie w godzinach:

Poniedziałek - Piątek: 9:00 -19:00
Sobota: 8:00 -15:00

 

Jeśli zamówienie zostanie złożone i opłacone zgodnie z powyższymi wskazówkami gwarantujemy Państwu dostawę w wybranym terminie oraz przygotowanie bukietu dokładnie odpowiadającemu temu ze zdjęcia na stronie internetowej.

 

Dostawa ekspresowa

 

Istnieje możliwość wysłania kwiatów w dniu złożenia zamówienia – wymaga to jednak wcześniejszego kontaktu telefonicznego z kwiaciarnią pod numerem (+48) 609 708 244 lub drogą e-mailową: info@kwiatylaura.pl.


Bukiety komponowane są z kwiatów dostępnych w danym dniu.

Prosimy o kontakt z kwiaciarnią w celu ustalenia godzin doręczenia bukietu.

Za dostawę w tym samym dniu nie pobieramy dodatkowych opłat.

 

Godziny dostawy


Kwiaty doręczane są od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 21:00 oraz w soboty i niedziele 9:00 - 20:00.

Przy składaniu zamówienia mogą Państwo wybrać 2-godzinny przedział, w którym zostanie zrealizowana dostawa lub podać nam numer tel. odbiorcy, abyśmy mogli ustalić dogodne dla niego godziny odbioru kwiatów.

 

Za każdym razem staramy się, aby przesyłki docierały do odbiorcy w wyznaczonym przedziale czasowym, jednak z przyczyn niezależnych od nas nie zawsze jesteśmy w stanie zagwarantować dokładny czas dostawy.

 

Dostawa na określoną godzinę

 

Istnieje możliwość dostawy na określoną godzinę (w czasie ślubu, pogrzebu, imprezy okolicznościowej). Prosimy o podanie konkretnej godziny dostawy z rubryce UWAGI I SUGESTIE przy składaniu zamówienia lub kontakt telefoniczny z kwiaciarnią.

 

Dostawa kwiatów na ślub

 

Kwiaty na ślub doręczamy zgodnie z Państwa wskazówkami do domu Panny Młodej lub Pana Młodego, do kościoła wręczając przed uroczystością Parze Młodej lub do domu weselnego przekazując osobiście Państwu Młodym bądź kelnerowi/obsłudze przyjęcia.

 

Dostawa kwiatów na pogrzeb

 

Kwiaty na pogrzeb doręczamy do domu rodziny zmarłego, do kościoła, kaplicy lub domu pogrzebowego przed ceremonią pogrzebową (ustawiane są przy trumnie lub przekazywane rodzinie).

 

Dostawa do hoteli, szpitali, banków lub dużych firm

 

W przypadku dostawy do instytucji jeżeli nie ma możliwości dostarczenia przesyłki bezpośrednio do rąk odbiorcy, kwiaty pozostawiamy na recepcji lub portierni do przekazania odbiorcy przez personel instytucji.

 

Dostawa w dniach 21 stycznia (Dzień Babci), 14 lutego (Walentynki), 8 marca (Dzień Kobiet) oraz 26 maja (Dzień Matki).

 

Ze względu na dużą ilość zamówień w tych dniach nie jesteśmy w stanie zagwarantować dostawy kwiatów na określoną godzinę. Staramy się jednak uwzględnić podane przez Państwa przedziały czasowe.

 

Dostawa w dni świąteczne


W dni ustawowo wolne od pracy nie realizujemy zamóweń internetowych.

Dostawa w dni świąteczne możliwa jest wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu z kwiaciarnią.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2013 @ kwiatylaura.pl
Awolg